Schowek: 0

Dokumenty w schowku

Brak dokumentów

Nowa kreacja "Energopol - Południe" S.A. autorstwa Positive Power

12.10.2010

Firma "Energopol - Południe" S.A. uruchomiła nową stronę internetową z modułem relacji inwestorskich http://energopolpoludnie.eu. Za przygotowanie i wdrożenie serwisu odpowiedzialna jest Agencja Interaktywna Positive Power Sp. z o.o.

Strona powstała w odpowiedzi na potrzebę sprawniejszej i szerszej komunikacji z inwestorami i klientami, a także w celu odświeżenia wizerunku Spółki. Celem nadrzędnym było ułatwienie interesariuszom dostępu do informacji na temat firmy oraz realizowanych przez nią kontraktów.

Moduł relacji inwestorskich powstał w oparciu o wzorcowy model relacji GPW S.A. i zawiera wszystkie elementy, niezbędne przy budowaniu w sieci wizerunku firmy notowanej na giełdzie: wskaźniki, dane finansowe, akcjonariat, prospekty, raporty itp. Na stronie internetowej znajduje się także interaktywny wykres notowań firmy, generowany automatycznie na podstawie danych z Giełdy Papierów Wartościowych.

- Takie rozwiązanie pozwala na szybką i łatwą aktualizację danych, czyniąc serwis zawsze aktualnym, a przede wszystkim pewnym źródłem informacji o kondycji finansowej firmy – tłumaczy Kamila Porwoł, Project Manager odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie serwisu po stronie agencji. - W połączeniu z intuicyjnym układem i czytelną prezentacją treści (m.in. na wykresach czy w tabelach), moduł sprawdza się jako narzędzie budowania przejrzystej strategii komunikacyjnej, podnoszenia prestiżu i wiarygodności Spółki “Energopol – Południe” S.A. Dostarcza ważnych dla kontrahentów danych, buduje zaufanie wśród potencjalnych inwestorów i partnerów, wpływa na postrzeganie Spółki przez rynek i media.

Serwis posiada dedykowane rozwiązania programistyczne, ułatwiające edycję treści i wprowadzanie danych do systemu. Zaprojektowany panel administracyjny CMS nie tylko umożliwia szybkie dodanie wszystkich potrzebnych informacji, ale przede wszystkim bezproblemowe generowanie tabel z danymi i wykresów, dzięki opcji importu pliku CSV.

Dominującą kolorystyką na nowej stronie internetowej są współgrające z identyfikacją wizualną firmy odcienie niebieskiego, które w połączeniu z zaproponowanym stylem graficznym symbolizują profesjonalizm i wysokie kompetencje Spółki.

- W chwili otrzymania przez Spółkę tytułu “Odpowiada Inwestorom” w programie Akcji Inwestor realizowaliśmy już kolejne zadanie dotyczące poprawy komunikacji z naszymi partnerami w sieci. Nowoczesna spółka giełdowa musi dbać o swój wizerunek nie tylko w świecie rzeczywistym, ale również w internecie. Wzrost dostępności do sieci oraz szybkość przepływu informacji postawiły przed firmami nowe wyzwania w zakresie modyfikacji swojej strategii tak, by uwzględniała również działania online. “Energopol – Południe” S.A. zdaje sobie z tego sprawę, dlatego przejrzysta i aktualna strona z relacjami inwestorskimi była dla nas priorytetem. Patrząc na efekt podjętych działań cieszymy się, że ten projekt powierzony został Agencji Interaktywnej Positive Power, która doskonale zrozumiała nasze potrzeby i potrafiła odpowiedzieć na nie w profesjonalny sposób. Mamy nadzieję, że nasze starania zostaną docenione przez uczestników rynku kapitałowego – mówi Jacek Taźbirek, Prezes Zarządu “Energopol – Południe” S.A.

żródło: www.pressoffice.pl