Schowek: 0

Dokumenty w schowku

Brak dokumentów

Kolejne 'kilometry' CNT dla zdolnych dzieci

09.06.2016

Reprezentanci Spółki CNT SA wzięli udział w Charytatywnym Biegu Rynku Kapitałowego, z udziałem Roberta Korzeniowskiego, podczas VIII Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, który odbył się w dniach 8-9 czerwca 2016 roku w Hotelu OSSA w Ossie, k. Rawy Mazowieckiej.

Każdy kilometr umożliwi zdolnym dzieciom kształcenie oraz zdobycie wiedzy z zakresu finansów. Bieg odbywał się zgodnie z zasadą im więcej pokonanych kilometrów, tym więcej środków przeznaczonych na cele charytatywne. Minimalny dystans to 1 km - z możliwością przebiegnięcia go wielokrotnie.

Drużyna CNT SA, w składzie: Joanna Wycisło – Prokurent Spółki oraz Agnieszka Zbojak - Dyrektor Biura Zarządu dołożyły do wyniku wiele kilometrów.

Z dumą informujemy, iż biorąca udział w biegu Prokurent Spółki CNT SA, Joanna Wycisło, zajełą II miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet oraz przebiegła najdłuższy dystans.

Uwieńczeniem tego dnia była Wieczorna Gala, podczas której odbyła się Ceremonia wręczenia statuetek laureatom IX edycji Konkursu Złota Strona Emitenta. Po części oficjalnej zaproszono na część integracyjną przy muzyce.

 

Galeria